Projektant ogrodów, montaż warzywników

Firma HORTUS Ogrody Bydgoszcz przeprowadzi Cię przez proces powstania ogrodu – od projektu do zakończenia realizacji.

O nas

Firma HORTUS Ogrody Bydgoszcz powstała w 1990 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie. Pracujemy w stałym, zgranym zespole i wspólnie przeprowadzimy Cię przez proces powstania ogrodu – od projektu do zakończenia realizacji. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie zdobywamy kolejne doświadczenia. Nasze ogrody wyróżniają się ładem przestrzennym, harmonią i wysokimi walorami estetycznymi, ale nie zapominamy także o funkcjonalności i efekcie na długie lata.

Oferta

PROJEKTOWANIE
Marzenie o pięknym i funkcjonalnym ogrodzie nie może się spełnić bez dobrego projektu. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu stworzymy koncepcję zagospodarowania dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb.

REALIZACJA
Od wielu lat zajmujemy się zakładaniem ogrodów i pragniemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem. Realizując inwestycję z nami możesz liczyć na profesjonalne i solidne działanie na każdym etapie zadania – od prac ziemnych przez montaż systemów nawadniających, sadzenie roślin po zakładanie trawników. Podejmujemy się także takich wyzwań, jak budowa małej architektury ogrodowej z drewna, betonu czy kamienia. Montujemy m.in. drewniane pergole, trejaże, czy też podwyższone skrzynie do uprawy warzyw.

PIELĘGNACJA
Wiemy z praktyki, że bezobsługowy ogród to mit. Rozumiemy, że nie zawsze masz czas i wiedzę, by odpowiednio o niego zadbać. Możesz liczyć na naszą pomoc np. w przygotowaniach do sezonu, regeneracji trawnika, czy odmłodzeniu rabat bylinowych. Wykonujemy przycinki krzewów, żywopłotów i drzew, także tych wymagających podnośnika.

Kontakt

Projektanci

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Styrobud Górno

Realizacja: Horyzont AR