Rosa

Firma zajmuje się projektowaniem i aranżacją ogrodów z wizualizacją 3D, wykonywaniem ogrodów. W ofercie sklepu znajduje się wszystko co jest potrzebne do stworzenia i pielęgnacji ogrodu.

O nas

Ogrodnictwo to dla Nas przede wszystkim pasja i hobby z których w 1991r. zrodziła się nasza firma. Od samego początku zajmujemy się handlem tradycyjnym w sklepach ogrodniczych a od kilkunastu lat sprzedajemy nasze produkty on-line. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem i wykonywaniem ogrodów. Mamy również duże doświadczenie w prowadzeniu naszej kilkuhektarowej szkółki roślin ozdobnych.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do stworzenia i pielęgnacji swojego pięknego ogrodu. Od podstawowych produktów jak agrowlóknina, kora, kamień, rośliny, nawadnianie, nasiona traw, nawozy, aż do małej architektury ogrodu jak warzywniki betonowe, fontanny ogrodowe, donice ogrodowe, kaskady, rzeźby ogrodowe, paleniska.

Dodatkowo bardzo prężnie rozwijamy dział projektowania i aranżacji ogrodów z wizualizacjami 3D. Kierunkiem w którym również bardzo prężnie się rozwijamy to realizacja zaprojektowanych przez nas ogrodów.

Kontakt

Projektanci

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Styrobud Górno

Realizacja: Horyzont AR