Betonowe Rabaty Warzywne

Producent najwyższej jakości betonowych warzywników zapewniających drewniany wygląd Twojej rabaty połączony z trwałością betonu.

O nas

Stworzyliśmy markę Warzywniki z myślą o ułatwieniu pracy w ogrodzie, w szczególności osób starszych i mających problem z kręgosłupem. Pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w uprawie permakulturowej, która bazuje na stworzeniu warunków jak najbardziej zbliżonych do naturalnych, w której dominują podwyższone grządki.

Oferta

Betonowe warzywniki to skrzynie wykonane z wysokiej klasy betonu, które ułatwią uprawę warzyw, ziół i owoców. Dzięki modułowej budowie każdy warzywnik można w dowolną stronę rozbudowywać, tworzyć pożądane kształty, wysokości oraz stopniowania (podwyższona grządka). Jeden moduł ma wysokość ~29 cm i dostępny jest w długościach: 50 cm, 90 cm, 118cm i 128 cm. Skrzynie doskonale imitują naturalne materiały, są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, przez co posłużą przez wiele lat.

W ofercie dostępne są 4 wzory: deska, kamień, półbal i trawertyn- beton architektoniczny, które można pomalować na wybrany kolor z palety.

Do warzywników można dobrać akcesoria, które przyśpieszą wzrost i ochronią rośliny przed szkodnikami – szklarnię z poliwęglanu i listwę chroniącą przed ślimakami.

Film promocyjny

Kontakt

Projektanci

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Styrobud Górno

Realizacja: Horyzont AR