BotaNova Agata Brzezińska oferuje usługi projektowania ogrodów i zagospodarowania terenu.

O nas

Pomogę Ci stworzyć ogród Twoich marzeń!

BotaNova Agata Brzezińska oferuje usługi projektowania ogrodów i zagospodarowania terenu. Siedziba zlokalizowana jest na terenie Tarnowa, niemniej prace realizowane są w różnych częściach Małopolski i Podkarpacia. 

Oferta

Nie ważne czy zakładasz ogród od zera, czy chcesz zrobić jego metamorfozę. Zawsze pojawiają się pytania – jaką wybrać zieleń, by zachwycała cały rok, jak poprowadzić ścieżki oraz gdzie zbudować altanę, jaki kształt nadać rabatom. Możesz wszystko zrobić sam(a) lub zdać się na pomoc kogoś, kto przygotuje dla Ciebie i Twojej rodziny, przemyślany i funkcjonalny projekt.

Projektuję ogrody przydomowe o różnej powierzchni (w tym również małe ogródki w blokach). Prócz doboru roślinności w zależności od potrzeb i wymagań, projekty mogą obejmować również elementy składające się całość ogrodu tj. nawierzchnie, ścieżki, tarasy, ogrodzenia oraz małą architekturę (altany, wiaty, drewutnie) itp.

Oferta skierowana jest również dla firm, instytucji, hoteli. Wykonuje projekty, które wzbogacą walory estetyczne i funkcjonalne obiektów.

Odkryj(MY) nowe miejsce! Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Projektanci

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Styrobud Górno

Realizacja: Horyzont AR