O nas

Od ponad 10 lat dbamy o to, aby miłośnicy długich, letnich wieczorów spędzonych w gronie przyjaciół znaleźli coś dla siebie. Oferowane przez nas grille dostępne są w różnych wielkościach i wariantach kolorystycznych przez co sprawdzą się w każdym ogrodzie. Jako jedyni w Polsce produkujemy wędzarnie betonowe, których montaż jest zdecydowanie mniej czasochłonny i kosztowny niż murowanie tradycyjnej wędzarni. Już teraz każdy może samodzielnie przygotowywać domowe wędliny bez chemii.

Ekologiczna żywność jest teraz bardzo modna. Dla osób, które czas w ogrodzie wolą spędzać na odpoczynku i chcą mieć własne uprawy, przygotowaliśmy betonowe rabaty warzywne. Zastosowanie w ogrodzie podwyższonych rabat nie tylko znacznie ułatwia uprawę roślin, ale i przyczynia się do poprawy estetyki i lepszego uporządkowania przestrzeni.

Oferowane przez nas produkty wykonujemy z wysokiej klasy betonu, odpornego na wszystkie warunki atmosferyczne. Jako producent oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości naszych produktów. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę klienta oraz szybką realizacje zamówień.

Ponad 10 lat doświadczenia.
Jedyni w Polsce produkujemy warzywniki betonowe.
Polski kapitał.
Stawiamy na jakość.
W naszej ofercie można znaleźć:

grille betonowe i metalowe,

galanterię ogrodową: fontanny, donice, figury,

wędzarnie betonowe,

kolumny architektoniczne i tralki,

betonowe rabaty warzywne,

ogrodzenia dwustronne. NOWOŚĆ

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password