1.  Łatwy dostęp do roślin – betonowe podwyższone grządki ułatwiają dostęp do wszystkich posadzonych roślin, łatwiej jest je wyplewić i podlewać. 

 

2.  Rozwiązanie problemu słabej jakości gleby – w ogrodach, których gleba jest piaszczysta, żwirowa lub mających tendencję do zalewania, ciężko będzie uprawiać warzywa w ziemi. Warzywniki sprawiają, że uprawa będzie możliwa w każdym miejscu. 

 

3. Trwałość na lata – warzywniki wykonane są z wysokiej klasy betonu, więc posłużą dłużej niż drewniane skrzynie, które z czasem będą się rozkładać. 

 

4. Estetyczny wygląd – w ofercie posiadamy trzy wzory imitujące deskę, półbal i beton architektoniczny, które możemy dopasować do stylistyki ogrodu. 

 

5. Zwalczanie szkodników – skrzynie dzięki swoim wysokościom są mniej podatne na ataki szkodników. Dodatkowo można zamocować listwy przeciw ślimakom, które również są w naszej ofercie. 

 

6. Możliwość spędzenia czasu z rodziną – ogrodnictwo jest świetną działalnością indywidualną, ale także okazją do spędzenia czasu razem z rodziną i przyjaciółmi. 

 

7. Poczucie satysfakcji – nie ma nic lepszego niż widok plonów, które powstały dzięki naszej ciężkiej pracy w ogródku. Oprócz tego można zaoszczędzić dużo gotówki. 

 

8. Możliwość rozbudowy – modułowa budowa warzywników sprawia, że z czasem możesz rozbudowywać swój warzywnik, powiększać go lub tworzyć nowe piętra. 

 

9. Ulga dla pleców – warzywniki sprawiają, że można zapomnieć o schylaniu, klęczeniu. Wystarczy wybrać odpowiednią wysokość dla siebie, usiąść z boku, zrelaksować się i cieszyć pracą w ogrodzie. 

 

10. Możliwość spędzenia aktywnie czasu – praca w ogrodzie może być formą treningu. Przycinanie, pielenie, kopanie wymagają od nas sporego wysiłku i mogą pomóc utrzymać formę.